Trylogia Sienkiewicza – Nagroda VIP 2017

Trylogia Sienkiewicza w artystycznej skórzanej oprawie zdobyła nagrodę VIP 2017.

Trylogia Sienkiewcza zdobyła nagrodęVIP-a 2017Po raz piąty redakcja „Magazynu VIP” przyznała zaszczytne wyróżnienia artystom, biznesmenom, menadżerom kultury i ochrony zdrowia oraz samorządowcom, którzy w sposób szczególny wsławili się swoją działalnością publiczną. Podczas gali została nagrodzona nasza Trylogia Sienkiewicza w ekskluzywnej oprawie artystycznej.

27 października w eleganckich wnętrzach warszawskiego hotelu „Sheraton” zgromadzili się zacni goście, niecierpliwie oczekujący na decyzje kapituły konkursowej „Magazynu VIP”. Ustami prowadzących, duetu znanych i lubianych telewizyjnych prezenterów Moniki Richardson oraz Michała Olszańskiego, ogłoszono nazwiska laureatów. Wśród nich znaleźli się ludzie wybitnie utalentowani w swoich dziedzinach, rozpoznawalni w Polsce i na świecie, pełni kreatywności, energii i charyzmy, w biznesie efektywnie i nowocześnie budujący markę swoich przedsiębiorstw, niebojący się wyzwań, poszukujący drogi innowacji oraz rozwoju zarówno w skali lokalnej, jak i globalnej.

Trylogie Sienkiewicza w luksusowych oprawach introligatorskich

Trylogie Sienkiewicza w luksusowych oprawach introligatorskich

 Nagroda VIP dla Trylogii Sienkiewicza

Na zdjęciu od lewej: Edward Ley i Urszula Kurtiak – właściciele Wydawnictwa Artystycznego Kurtiak i Ley, Mariusz Gryżewski – redaktor naczelny „Magazynu VIP”, Danuta Jakubowska – PR manager Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego LEK-AM Sp. z o.o., Stanisław Dubrow – zarządzający Hotelem SKAL****, Filip Prokop – współwłaściciel Hotelu Senator***, Arkadiusz Miętkiewicz – wiceprezes zarządu British Automotive Polska SA

Nagroda VIP - Trylogia Henryka Sienkiewicza w artystycznej oprawieNagroda VIP - Trylogia Henryka Sienkiewicza w artystycznej oprawie

Zbiorowe zdjęcie laureatów nagród VIP-2017W kategorii VIP nagrodzeni zostali znani aktorzy (Janusz Gajos, Wojciech Pszoniak, Henryk Talar, Jerzy Radziwiłowicz, Marian Dziędziel, Krzysztof Janczar), kochane przez publiczność aktorki (Barbara Wrzesińska, Maria Pakulnis, Małgorzata Pieczyńska, Małgorzata Potocka), kultowy piosenkarz  Wojciech Gąssowski oraz śpiewająca aktorka Izabela Trojanowska. Nagrodzono również pisarkę i Mistrzynię Mowy Polskiej Barbarę Wachowicz, a specjalną statuetkę otrzymała założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej, Janina Ochojska (za niezwykle ofiarną działalność społeczną widownia nagrodziła ją dodatkowo owacjami na stojąco). Wyjątkowe wyróżnienia przypadły też profesorom Bohdanowi Boguszewskiemu i Henrykowi Skarżyńskiemu za stworzenie niezwykłych festiwali muzycznych, które cieszą się zasłużoną renomą nie tylko w branżowym środowisku.

Przedstawicieli świata przedsiębiorczości doceniono w kategoriach VIP Biznesu oraz Firma VIP-a 2017. Choć każdy z tryumfatorów został zaprezentowany przez konferansjerów z osobna, oddzielną laudacją podkreślającą ich zasługi i cechy charakterystyczne, to łączyło ich jedno: ambicja pozwalająca wyznaczać sobie nowe cele – niezależnie od dziedziny, w której są specjalistami. A różnorodność branż była naprawdę spora: począwszy od energetyki, budownictwa, górnictwa, przez rynek ubezpieczeń, branżę zbrojeniową, po turystykę, lotnictwo, ochronę zdrowia i samorząd terytorialny. Doceniano nie tylko dobre wyniki finansowe organizacji, ale także sposób zarzadzania i organizacji pracy, kierowanie się zasadami etycznymi w kontaktach z otoczeniem biznesowym, jak również działalność społeczną i charytatywną przedsiębiorców.

 Niespodzianką imprezy była loteria wizytówkowa. Kto miał farta, mógł stać się posiadaczem eleganckich książek, luksusowych walizek, torebek.

We foyer królowała Trylogia Sienkiewicza i nne książki artystyczne. Zabawa jak zwykle trwała do białego rana zgodnie z zasadą wielu laureatów, że z życia trzeba brać wszystko, co najlepsze i najlepszym je czynić.

LAUREACI

Produkt VIP-a 2017

  1. „Trylogia”  Sienkiewicza, edycja kolekcjonerska (Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley)
  2. Seria BIOWAP OSTEO (Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.)