European Business Awards 2014/15 – najpiękniejsze książki artystyczne

Najpiękniejsze książki artystyczne nagrodzone w Londynie.

26 maja 2015 roku Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley zostało nagrodzone w Londynie Medalem Przedsiębiorca Roku National Public Champion w Konkursie European Business Awards 2014/15.

Książki artystyczne i oprawy introligatorskie oraz m. in. etyczny sposób prowadzenia firmy, ekonomia, innowacyjność, ekologia znalazły duże uznanie zarówno wśród członków jury jak i publiczności.

 

EBA 1 EBA 2

 

Nagroda w tym najbardziej prestiżowym konkursie w Europie jest szczególnie cenna. Specjalna komisja wyszukuje przez ponad pół roku najlepsze firmy w Europie i po szczegółowej analizie, uwzględniającej wszystkie aspekty działalności gospodarczej, około biznesowej,  charytatywnej, ekologicznej, innowacyjnej i etycznej proponuje najlepszym firmom udział w konkursie. Po wstępnych kwalifikacjach do konkursu zostało dopuszczonych ponad 24 tys. firm z Europy. Były to firmy reprezentujące wszystkie dziedziny gospodarki. Do drugiego etapu konkursu weszło 707 firm, z których wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Przedsiębiorstwa uczestniczące w konkursie mają łączne obroty w wysokości ponad 1 biliona euro (€ 8,23% PKB UE) i  zatrudniają ponad 2,7 mln osób.