Najpiękniej wydane książki

Prywatna biblioteka pełna książek w skórzanej oprawie robi niezatarte wrażenie, służy pomocą, wspiera intelektualnie i dostarcza jednocześnie wyrafinowanych przeżyć estetycznych.

Jak podniecająco pachnie prawdziwa skóra? Jak dużo zmysłowej przyjemności zapewniają piękne książki oprawione ręcznie w skórę, nie mówiąc już o umysłowej? Prywatna biblioteka gabinetowa to skarb dosłownie i w przenośni.

Od 1985 roku zaopatrujemy biblioteki domowe w kompletny zestaw książek. Od czego zacząć kolekcjonowanie książek? Niejedna kolekcja książek powstała od podstaw. Dostarczamy kompletne dzieła i wydawnictwa encyklopedyczne oprawione luksusowo w skórę i inne szlachetne materiały.

Dlaczego to jest takie ważne?

Co określa pozycję człowieka w hierarchii społecznej?

Prestiż. To znaczy autorytet i uznanie wynikające z osiągniętego stopnia zamożności, poziomu wiedzy i kultury. Do oznak zamożności należą wszystkie luksusowe dobra, którymi się otaczamy. Drogi samochód, rezydencja, markowy zegarek, biżuteria, urlopy w modnych miejscach… to jednak nie wszystko.

 

 

 

Biblioteka domowa, Księgozbiór gabinetowy, Kolekcja książek

Biblioteka domowa, Ekskluzywna kolekcja książek

 

 

Biblioteka gabinetowa w Wydawnictwie Artystycznym Kurtiak i Ley

Biblioteka gabinetowa w Wydawnictwie Artystycznym Kurtiak i Ley

Czym można jeszcze bardziej podkreślić swój prestiż, skoro żyjemy w takim kręgu kulturowym, w którym ma to ogromne znaczenie?

Biblioteka domowa lub inaczej biblioteka gabinetowa… któż o niej nie marzył? Ekskluzywne książki artystycznie oprawione w skórę, stojące rzędami na półkach robią niezwykłe wrażenie i stwarzają niepowtarzalny nastrój! Gdy weźmie się je z rozkoszą do ręki, poczuje przyjemny zapach skóry, chęć przeczytania stanie się nieodparta. Jedyne to miejsce, w którym nasze myśli rodzą się w nieskrępowany i twórczy sposób. Taki księgozbiór domowy czy inaczej mówiąc księgozbiór gabinetowy jest jak pogotowie intelektualne, zawsze w gotowości, o każdej porze dnia i nocy.

Praktyczny Słownik Współczesnej Polszczyzny — artystyczna oprawa książek, Wydawnictwo i Introligatornia Artystyczna Kurtiak i Ley w Koszalinie

Praktyczny słownik współczesnej polszczyzny,
biblioteka gabinetowa

Biblioteka gabinetowa z ręcznie oprawionymi książkami w skórę. Wydawnictwo i Introligatornia Artystyczna Kurtiak i Ley

Biblioteka gabinetowa z ręcznie oprawionymi książkami w skórę. Wydawnictwo i Introligatornia Artystyczna Kurtiak i Ley

Biblioteka gabinetowa z artystycznie oprawionymi książkami w skórę. Wydawnictwo i Introligatornia Artystyczna Kurtiak i Ley

Biblioteka gabinetowa z artystycznie oprawionymi książkami w skórę. Wydawnictwo i Introligatornia Artystyczna Kurtiak i Ley

Dzisiaj o pozycji człowieka w społeczeństwie nie decyduje ilość posiadanej służby, ziemi uprawnej czy kapitału. Teraz liczy się głównie wiedza.

Skąd najłatwiej czerpać wiedzę?

Co najlepiej służy rozwojowi osobistemu?

Książki. Biblioteka domowa, w której zgromadzicie Państwo wszystkie niezbędne teksty i lektury, własny księgozbiór domowy. Pięknie i solidnie oprawione w skórę książki bibliofilskie znacznie chętniej będziecie Państwo brali do rąk.

Wiadomo powszechnie, jak bardzo korzystnie wpływa na rozwój intelektualny dzieci i młodzieży możliwość stałego kontaktu z literaturą. Mając takie zaplecze umysłowe, są bardziej przygotowane do życia w dzisiejszym tak konkurencyjnym świecie.

Czytanie jest twórcze

Kontakt z książkami utrzymuje tez w kondycji i nadal rozwija umysły ludzi w każdym wieku. Tak długo jesteśmy młodzi jak długo czujemy się młodzi. Czujemy się młodzi wówczas kiedy mamy sprawne umysły, a sprawne mamy wówczas kiedy ich używamy. Nic bardziej nie rozwija wyobraźni i gimnastykuje umysły jak lektura.

Te rządki czarnych literek przelane na papier zmuszają nasz umysł do wyobrażenia sobie opisanych scen, emocji, dramaturgii, dźwięków, zapachów, całego świata, które zasugerował autor, ale który wymyśliliśmy sami na własny użytek w swojej głowie.

Czytanie rozwija jak żadne inne medium.

Zacznijcie Państwo tworzyć swoją bibliotekę już od dziś.

Zanim zamówicie pierwsze ekskluzywne książki, dokonacie sami wyboru tytułów, rodzaju oprawy i stylu zdobienia, i nie zdążycie się nawet obejrzeć, jak powstanie piękny księgozbiór domowy jakiego nie ma nikt, ponieważ sami nadaliście mu tak indywidualny charakter. A oprawy artystyczne, które zaprojektujecie wspólnie z nami, realizując swoje artystyczne aspiracje wykona nasza introligatornia artystyczna gwarantując, że będą to absolutne unikaty. Jak twierdzą nasi klienci tak luksusowe książki czytają się niemal same.

Zadzwońcie Państwo: +48 94 34 74 974 lub +48 603 1234 89 Napiszcie: art@kurtiak-ley.pl Przyjedźcie Państwo i zobaczcie na miejscu, jak fantastycznie wygląda biblioteka gabinetowa, przedyskutujcie i wybierzcie, co najbardziej spełniałoby Państwa potrzeby : 75-120 Koszalin ul. Szczecińska 1

Przykładowa oferta>>>

Edward Ley