Mickiewicz Adam — „Pan Tadeusz”

<<wsteczdalej>>

 

Mickiewicz Adam — „Pan Tadeusz”: bibliofilska edycja w artystycznej, ręcznie wykonanej oprawie

Ekskluzywne wydanie Pana Tadeusza
Limitowana edycja kolekcjonerska
Unikatowe książki
Ilustrował Jerzy Kozimor
Artystyczna oprawa książek w skórę
Egz. od nr 1 do 44 papier czerpany – format
Egz. od nr 45 do 444 papier artystyczny-format 30 x 21,5 c

Mickiewicz Adam — „Pan Tadeusz” pierwsze wydanie kolekcjonerskie na czerpanym papierze. Książka artystyczna. Unikatowa oprawa introligatorska. Wydawnictwo i Introligatornia Artystyczna Kurtiak i Ley w Koszalinie.

 

 

Pan Tadeusz, najwyższe osiągnięcie literatury polskiej wreszcie w niezwykłym bibliofilskim wydaniu. Ten poemat o harmonii życia, sile wspólnoty, pięknie tradycji i urodzie ziemi ojczystej czyta się zawsze z wielkim wzruszeniem. Jasność obrazu i niezwykła prostota języka poetyckiego, dramaturgia wydarzeń i przenikliwość obserwacji, barwność dykteryjek i oryginalność postaci sprawia, że powracamy często do tego dzieła. Sprawia też, że tak bardzo chcemy mieć je na honorowym miejscu w naszej bibliotece. W wersji angielskiej wydano tylko 99 numerowanych egzemplarzy.

„Pan Tadeusz” A. Mickiewicza. Książka artystyczna  w ekskluzywnej oprawie introligatorskiej. Wydawnictwo i Introligatornia Artystyczna Kurtiak i Ley Koszalin.

„Pan Tadeusz” A. Mickiewicza. Książka artystyczna w ekskluzywnej oprawie introligatorskiej.

 

„Pan Tadeusz” A. Mickiewicza. Książka artystyczna  w luksusowej oprawie introligatorskiej. Wydawnictwo i Introligatornia Artystyczna Kurtiak i Ley Koszalin.Mickiewicz „Pan Tadeusz” pierwsze wydanie kolekcjonerskie na artystycznym papierze. Książka artystyczna. Unikatowa oprawa introligatorska. Wydawnictwo i Introligatornia Artystyczna Kurtiak i Ley w Koszalinie.Pan Tadeusz” A. Mickiewicza. Książka artystyczna  w unikatowej oprawie introligatorskiej. Wydawnictwo i Introligatornia Artystyczna Kurtiak i Ley Koszalin


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<<wsteczdalej>>