Pomysł na prezenty – oryginalne i ekskluzywne

Jakie są najlepsze pomysły na prezenty? Czym się kierować, by wybrać odpowiedni oryginalny i ekskluzywny prezent? Czy drogi prezent będzie odpowiedni?

Co podarować, by nas właściwie doceniono?

Po co w ogóle dajemy prezenty?

W jaki sposób wybór prezentu świadczy o nas i o tym, co myślimy o jego adresacie?

Ekskluzywny prezent: Prezydent Lech Kaczyński wręcza Benedyktowi XVI artystyczne wydanie książki „Poemas Mayores” św. Jana od Krzyża

Podczas pierwszej zagranicznej wizyty prezydent Lech Kaczyński wręcza
Benedyktowi XVI
wydane przez nas „Poemas Mayores”

Co na prezent?

Co może być bardziej trafne i wyrafinowane?

Co może mieć tak duży ładunek intelektualny i estetyczny?

Jaki prezent może mieć tak sugestywną wymowę i być tak świetnie dobrany i odebrany?

Nasi klienci uświadomili już sobie, że ekskluzywna książka artystyczna jest najlepszym prezentem. Warto zatem skorzystać z metod sprawdzonych już przez znane w Polsce i na świecie osoby oraz instytucje. Zaufały nam m.in. kancelaria Prezydenta RP, Premiera, Senat, Sejm, Polska Rada Biznesu, HP, IBM, Fujitsu Siemens, Porty Lotnicze, PLL LOT, Centertel, Hongkong Shanghai Banking Corporation, Linde Gaz, Arcus, Ernst & Young, PTK Centertel, Becton Dickinson oraz szereg osób prywatnych zamawiając luksusowe książki artystyczne.

Można zamówić niemal każdą książkę. Specjalna oprawa bibliofilska w materiały szlachetne jest zawsze zharmonizowana z treścią, zapewniając prezentowi integralność artystyczną i absolutną niepowtarzalność. Taka ekskluzywna książka artystyczna, ręcznie wykonywana przez artystów inaczej się zachowuje. Jest bardziej lubiana, przyjazna a treści w niej zawarte są z większą łatwością i przyjemnością wchłaniane.

Jak mawiają nasi klienci —„Te bibliofilskie książki same się czytają. Kuszą, by brać je do rąk, pieścić, przeglądać i nie wiadomo kiedy, są już przeczytane. Gdy są pokazywane innym, nieodmiennie wzbudzając podziw, zachwyt i często zazdrość. Trudno się z nimi rozstać.” Rzadko pojawiają się w obiegu aukcyjnym. Kiedy jednak się pojawią, to z uwagi na to że są to zazwyczaj limitowane i numerowane edycje, osiągają wysokie ceny.
Edward Ley