Prezent dla Katie Melua

Przedstawiciele Fan Club Katie Melua wręczają artystce unikalną książkę w prezencie.

20 kwietnia w niedzielę br. podczas koncertu w Warszawie wręczono Katie Melua niezwykły prezent. Był to zbiór poezji Haliny Poświatowskiej przetłumaczony na język angielski przez Mayę Perez.
Oprawiony został unikatowo w naszej pracowni w zieloną, seledynową i jasno-szafirową skórę. Na okładce umieściliśmy sylwetkę kota, który jest symbolem ściśle związanym z poezją Haliny Poświatowskiej; metaforą, która występuje w wielu jej utworach. Mamy skrytą nadzieję, że być może któryś z wierszy zainspiruje wspaniałą piosenkarkę do napisania do niego muzyki.

Unikatowa oprawa zbioru wierszy Haliny Poświatowskiej „Właśnie kocham - Indeed i Love” wykonana technikami: intarsji, skóry koronkowej i tłoczenia na gorąco. Zastosowaliśmy szlifowaną skórę cielęcą w kolorze zielonym oraz licowe: seledynową i jasno-szafirową. Aplikacja koronkowa w kolorze malachitowym. Tłoczenia metaliczne w kolorze szafirowym. Kolorystyka nawiązuje do ulubionego przez poetkę koloru, podobnie jak motyw kota do metafor obecnych w jej wierszach.Unikatowa oprawa zbioru wierszy Haliny Poświatowskiej „Właśnie kocham – Indeed i Love” wykonana technikami: intarsji, skóry koronkowej i tłoczenia na gorąco. Zastosowaliśmy szlifowaną skórę cielęcą w kolorze zielonym oraz licowe: seledynową i jasno-szafirową. Aplikacja koronkowa w kolorze malachitowym. Tłoczenia metaliczne w kolorze szafirowym. Kolorystyka nawiązuje do ulubionego przez poetkę koloru, podobnie jak motyw kota do metafor obecnych w jej wierszach.

Przykład zastosowania techniki zwanej „skórą koronkową”
Przykład zastosowania techniki zwanej „skórą koronkową”
melua3.jpg