Ekskluzywne książki artystyczne

Dlaczego naszymi odbiorcami są bardzo znane firmy, urzędy i osoby

Co byście wydali, by Jan Paweł II trzymał na swoim biurku i nie chciał się z tym rozstawać – zapytała nas w 1997r telefonicznie Anna Popek, rzeczniczka PLL LOT-u.

papiez-oglada-listy.gif

Listy św. Jana od Krzyża wręczane Janowi Pawłowi II przez Jana Litwińskiego, prezesa zarządu PLL LOT

listyswjana1.gif

Listy św. Jana od Krzyża wydane w pięciu numerowanych egzemplarzach

Zadanie iście herkulesowe. Kto mógłby wiedzieć, poza samym Ojcem świętym, co chciałby trzymać na biurku? Najlepiej byłoby zapytać wprost. Ale jak? Miała to być przecież wielka niespodzianka. Zaczęliśmy, więc studiować historię życia Karola Wojtyły. Chcieliśmy dotrzeć do jego ulubionych lektur, autorów, fascynacji. Był, jak wiadomo, człowiekiem o nieskończenie wielu zainteresowaniach. A to miało być cośniezwykłego i osobistego. Wiele tropów okazywało się zbyt oczywistych. Nagle, po długotrwałych poszukiwaniach, natrafiliśmy na jeden z decydujących momentów w życiu młodego Karola Wojtyły. >>>

Gwałtowny dźwięk telefonu wybudził mnie z rozmyślań, gdy taksówka wjechała w Chałubińskiego. Dzwoniła Krystyna Konkołowicz, by zamówić coś na prezent dla Polskiej Rady Biznesu. Taksówka nagle zahamowała na czerwonym świetle, a ja miałem 30 sekund na przedstawienie propozycji. W tym samym momencie odbywało się posiedzenie zarządu, na którym miała zapaść decyzja dotycząca wyboru prezentu.

Uczta Platona

Zanim dojechaliśmy do następnego skrzyżowania z Koszykową pomysł był już gotowy. >>>

Zaufały nam m.in. Kancelaria Prezydenta RP, Premiera, Senat, Sejm, Polska Rada Biznesu, HP, IBM, Fujitsu Siemens, Porty Lotnicze, PLL LOT, Centertel, Hongkong Shanghai Banking Corporation,Citibank, BRE, Hestia, Linde Gaz, Arcus, Ernst & Young, PTK Centertel, Becton Dickinson itd., zamawiając ekskluzywne książki artystyczne >>> otrzymały tak świetnie dopasowane do adresata ekskluzywne prezenty, że aż wzbudzały podziw i sensację.

Edward Ley

maj 2007 r

© Copyright Kurtiak i Ley

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nieautoryzowane rozpowszechnianie i kopiowanie całości lub fragmentów niniejszych tekstów w jakiejkolwiek postaci jest zabronione