Trylogia – Sienkiewicz Henryk (Złoty Medal MTP, VIP – 2017)

Trylogia Sienkiewicza – limitowana edycja kolekcjonerska

Najważniejsze i najpiękniejsze polskie książki, ponadczasowe dzieła Henryka Sienkiewicza Ogniem i mieczem, Potop i Pan Wołodyjowski, zwane Trylogią wydrukowaliśmy w jednym wspólnym tomie, na doskonałym bezdrzewnym papierze, który się nie starzeje. Każdy wolumin jest ręcznie zszywany i pieczołowicie oprawiany w skórę przez mistrzów sztuki introligatorskiej.
Pierwsze 40 egzemplarzy inkrustowane kamieniami ozdobnymi w srebrze zawierają autografy aktorów i realizatorów filmowej wersji Ogniem i mieczem. W Trylogii znajduje się 7 ilustracji,  odbitych na czerpanym papierze. Brzegi tomów są niepowtarzalnie malowane przez znakomitych artystów.
Grafiki w wielu egzemplarzach są również przez nich ręcznie barwione.
Mamy także niespodziankę dla naszych kolekcjonerów.
Każdy może zamówić swój osobisty egzemplarz z wydrukowanym nazwiskiem, a nawet własną podobizną umieszczoną w barokowej ramce. Ponadto na grzbiecie tłoczymy inicjały właściciela.

Trylogia Sienkiewicza w oprawie artystycznej z szabląTrylogia Sienkiewicza w oprawie artystycznej

 

Sienkiewicz Henryk - TrylogiaTrylogia Sienkiewicza, artystyczna książka luksusowa z malowanym brzegiemTrylogia Sienkiewicza, artystyczna książka luksusowa z malowanym brzegiem

Artystyczna oprawa w skórę Trylogia SienkiewiczaTrylogia Sienkiewicza - luksusowa edycja, oprawa ręczna w skóręTrylogia Sienkiewicza Oprawa w skórę